День Святого Миколая в с.Студінка

Двічі на рік, навесні та зимою, громада Свято-Миколаївського храму с.Студінка святкує день пам’яті свого небесного покровителя- Святителя Миколая, архиєпископа Мірлікійського Чудотворця.Цього дня зійшлося чимало вірян та прибуло духовенство.Урочисту Святкову Літургію очолив Благочинний першого Дубенського округу прот.Анатолій Богданов в співслужінні настоятеля протоієрея Петра Баса та Духовенства благочиння. По завершенню Літургії було звершено молебень з обходженням довкола храму.Молилися за мир у нашій державі та за Святу Церкву.У цей день  вихованці недільної школи підготували святковий концерт присвячений  дню Святого Миколая.Діти отримали подарунки та були дуже задоволені.

Отець настоятель подякував благочинному та духовенству за спільну молитву,а дітям-за цікавий та змістовний виступ.

Святителю отче Миколає,моли Бога за нас!ynwawvedypw 85cp0fd2ffu kc3dfo8lwze nv1e638b5u4 wngyyzb-aws xfc7sitszjs