В обителі “ВРАТАРНИЦІ”

26 жовтня, в день вшанування ікони Пресвятої Богородиці «Іверської», престольне свято відзначає жіночий монастир, що в с. Голуби, Дубенського району. З цієї нагоди в ще зовсім молоду обитель, община якої була організована в 2005 році, зібралася чимала кількість духовенства. Храм був заповнений вірянами, які прибули в це мальовниче місце звідусіль, щоб прославити Заступницю роду християнського.

Молитовні урочистості цього дня розпочалися Водосвятним молебнем, звершеним на подвір’ї монастиря.

Божественну Літургію свята очолив намісник Свято-Троїцького Межирицького монастиря, архімандрит Феодор (Мельничук), йому співслужили священнослужителі з різних куточків Рівненської єпархії, був також священик із Білорусі. Участь у духовному торжестві Іверської обителі взяли і священики Першого Дубенського благочиння.

Зі словом проповіді до присутніх богомольців звернувся настоятель храму Різдва Богородиці с. Стара Миколаївка, прот. Віктор Савчук.

Після завершення святкової Літургії, по традиції, відбувся хресний хід навколо храму з обнесенням Іверської ікони Божої Матері, читанням Євангелія і окропленням всіх присутніх святою водою.

Насамкінець отець архімандрит звернувся до присутніх зі словом повчання, привітав матушку ігуменю Анімаїсу (Мігалі), сестер обителі та духовенство з монастирським святом.

Завершилося святкування спільною трапезою.