Відбулася зустріч духовенства Рівненської єпархії з владикою Антонієм

25 жовтня 2017р. у стінах Києво-Печерської Лаври відбулася зустріч духовенства Рівненської єпархії з митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм, керуючим справами Української Православної Церкви.

Делегацію священиків з Рівненщини очолив прот. Віктор Земляний. Дубенські благочиння представив прот. Анатолій Богданов. Участь у делегації взяли священики, відповідальні від юридичного відділу Рівненської єпархії, який очолює прот. Віктор Земляний, вповноважений представник Блаженнішого митрополита Онуфрія по врегулюванню міжконфесійних відносин у Рівненській єпархії. Присутніми на зустрічі були також і настоятелі парафій Рівненської єпархії, храми яких захопили розкольники “Київського патріархату”.

Зустріч пройшла плідно і залишила добрі та теплі враження. Митрополит Антоній побажав усім священикам бути ревними пастирями і сумлінно оберігати канони та традиції нашої Церкви. Також владика передав благословіння православним громадам Рівненської єпархії.

Після  завершення робочої зустрічі учасники мали можливість поклонитися святиням Києво-Печерської Лаври та інших монастирів столиці.