Престольне свято в Білогородці

31 жовтня Православна Церква вшановує пам’ять св. ап. і євангеліста Луки. Цей день являється особливим для православних жителів села Білогородка, оскільки їх релігійна громада відзначає своє престольне свято.

Тому зранку віряни цього села з трепетом поспішали в свій ще зовсім молодий, новозбудований храм. Розділити радість православних жителів Білогородки приїхало чимало священиків з Дубенського і Радивилівського благочинь. Храм наповнили також гості – прихожани сусідніх парафій.

Божественну літургію очолив благочинний 1-го Дубенського благочиння прот. Анатолій (Богданов). Особливою прикрасою богослужіння були два хори: місцевий і із села Повча. Після літургії на середині храму був відслужений святковий молебень з окропленням церкви і людей святою водою.

На завершення богослужіння, після проповіді ієрея Романа (Діуліна), прот. Анатолій привітав настоятеля храму прот. Віталія (Чайку) і всіх прихожан з їх престольним святом. Побажав їм заступництва св. ап. Луки, стійкості в Православній вірі. Згадуючи непросту історію будівництва нового храму, благочинний закликав жителів села і надалі об’єднуватися біля своєї святині і залишатися вірними чадами Святої Православної Церкви.