На Рівненщину прибуде Святогірська ікона Богородиці (оновлено)

Рівненську єпархію відвідає велика святиня зі сходу України – Святогірська ікона Божої Матері. Прибуде чудотворний образ Богородиці в місто Рівне 23 грудня цього року. Зустріч святині запланована на 13-ту годину дня біля Свято-Воскресенського кафедрального собору.

Пробуде Святогірська ікона Божої Матері на теренах Рівненської єпархії до 03 січня 2018р.

Крім самого Рівного, святиня відвідає й деякі інші міста і села Рівненщини.

Зокрема, 26 грудня 2017 року образ Богородиці приєде в м. Дубно. Вранці її зустрічатимуть прихожани Свято-Георгівського храму міста.

А о 12-й годині дня чудотворну ікону перевезуть до Свято-Іллінського храму Дубна. Там вона пробуде приблизно до 15-ї години дня.

Також святиня перебуватиме і в інших дубенських храмах.

Крім того, 27 грудня ікона прибуде в село Птича і перебуватиме там з 8-ї до 11-ї години. За цей час будуть відслужені Літургія та молебень.

А уже 28 грудня близько 13-ї години дня Святогірський образ Богоматері прибуде на джерело Праведної Анни.