Юні вихованці недільної школи с. Птича побували у волинських музеях

2 листопада, скориставшись періодом осінніх канікул, вихованці недільної школи Свято-Успенського храму с. Птича здійснили цікаву поїздку, яка носила як духовний, так і пізнавальний характер.

Спочатку відвідали Краєзнавчий музей м. Луцька, де ознайомилися з особливостями Волинського краю у відділі природи. Цікавою була й експозиція, яка охопила різні періоди життя людей: їх побут, заняття – від первісних часів до наших днів.

Наступна точка нашої подорожі – музей Волинської ікони, що вмістив вражаючу кількість древніх ікон, яким реставратори змогли дати друге життя і вберегти від руйнування. Перлиною музею є чудотворна ікона Холмської Богородиці, датована одинадцятим століттям. За переказами була написана у Візантії.

Не оминули ми й музею військової техніки, одна з експозицій вразила дітей тим, що відкрила усю трагедію війни. Скільки горя, біди та сліз вона приносить, нажаль і в наш час.

І наостанок ми відвідали м. Млинів, а саме Свято-Вознесенське подвір’я Свято-Миколаївського Городоцького монастиря, де з благословіння старшої сестри матушки Єрміоніли на нас, втомлених дорогою і зголоднілих, чекали щедра монастирська трапеза, захоплююча розповідь про обитель матушки Євдокії та подарунки на згадку про відвідини цього святого місця.

Після цього ми відправилися додому з купою незабутніх вражень та приємних емоцій.

Прот. Григорій Стаднік