Храмове торжество в Іверській обителі

Сьогодні, в день пам’яті прп. Іова, ігумена Почаївського, торжествене святкування відбулося в с. Голуби, що на Дубенщині, а саме в Іверському монастирі, нижній храм якого освячений в честь цього угодника Божого.

Святкове богослужіння очолив благочинний 1-го Дубенського благочиння, митрофорний протоієрей Анатолій Богданов. Під час Божественної Літургії отець благочинний, разом з священиками, які йому співслужили, а також з мирянами, які відвідали обитель, піднесли свої молитви за мир в нашій Богом береженій Українській державі.

Вкінці богослужіння був відслужений молебень до Почаївського ігумена і чудотворця, прп. Іова. Отець Анатолій звернувся до вірян з словом проповіді, привітав всіх з днем пам’яті преподобного, такого близького нам не тільки по духу, а й по місцевості його земного служіння.

Після завершення святкування всі відправилися на смачну монастирську трапезу.