Храмове торжество в с. Пирятин

21 листопада Православна Церква відзначає свято і прославлення Архістратига Божого Михаїла та інших Небесних Сил безплотних. Це велике свято для всього Православ’я, але особливо сугубим цей день являється для православних віруючих с. Пирятин, Дубенського району, де храм освячений на честь Архістратига Михаїла – вождя і полководця всього Небесного Воїнства, незліченного сонму Ангелів, вірних і ревних служителів Вседержителя і Творця – Господа Бога.

На запрошення настоятеля місцевого храму, прот. Володимира Главадсього, розділити духовну радість пирятинських вірян приїхав благочинний Першого Дубенського благочиння, протоієрей Анатолій Богданов, а також священнослужителі з інших приходів. На молитовне торжество в Свято-Михайлівський храм прибуло чимало гостей – жителів сусідніх сіл.

Під час Божественної Літургії священнослужителями були піднесені особливі молитви про мир у нашій державі.

На запричаснику зі словами повчання до прихожан звернувся настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Стара Миколаївка, протоієрей Віктор Савчук.

Вкінці Богослужіння був відслужений святковий молебень до Архістратига Божого Михаїла та інших Небесних Сил безплотних. По його завершенні благочинний, протоієрей Анатолій, привітав з цим радісним днем настоятеля, братію, парафіян і всіх присутніх. В свою чергу настоятель храму, прот. Володимир Главадський, подякував духовенству та гостям за спільну молитву.