У Львові відбулася зустріч ОБСЄ по врегулюванню міжконфесійних відносин

Сьогодні у Львові відбулася зустріч ОБСЄ по врегулюванню міжконфесійних відносин та протистояння релігійних громад УПЦ та УПЦ КП.

Рівненську єпархію представили благочинний 1-го Дубенського округу протоієрей Анатолій Богданов та настоятель Свято-Успенського храму с. Птича протоієрей  Григорій Стаднік.

Участь у зустрічі також приймали представники Волинської та Тернопільської єпархій, голови районних та селищних рад, де вкрай загострилось міжконфесійне протистояння.

Під час цієї робочої зустрічі учасники намітили план дій щодо вирішення конфліктних ситуацій на релігійному ґрунті по окремих приходах.

Священики УПЦ змогли почути думку як представників влади, так і сторони Київського патріархату. В свою чергу вони мали можливість донести усім присутнім позицію нашої Церкви щодо питань, які були озвучені на зустрічі ОБСЄ.