Допоможи врятувати життя дитини

Бог є наше справжнє Життя, а людина – образ Божий. І тому в Священному Писанні ми бачимо дві головні заповіді – любов до Бога і любов до ближнього. Якщо ти не любиш Бога, то ніколи до Нього не прийдеш, але неможливо досягти любові до Бога, нехтуючи ближнім. Любов до ближнього – наочна перевірка нашого християнського життя.

А на питання, хто наш ближній дає чудову відповідь Священне Письмо. Наш ближній – не той, від кого ми чекаємо допомоги, а той, хто потребує нашої допомоги, кому ми могли б допомогти, не чекаючи від нього ніякої подяки. Тому ось те золоте правило, якому повинен слідувати християнин: не чекай, що добро зробить хтось інший, поспішай сам зробити його. Це і є виконання Божої заповіді про любов до наших ближніх.

Церква Христова, основуючись на заповідях любові, завжди спонукає своїх чад до благих справ.

З благословіння Високопреосвященнішого Варфоломія, митрополита Рівненського і Острозького, 1 грудня 2017р. по парафіях нашої єпархії розпочнеться збір коштів онкохворим дітям. Прийме участь у ньому і наше благочиння.