Вечір колядок

З благословіння митрополита Рівненського і Острозького Варфоломія, 9 січня о 16 годині в Свято-Іллінському храмі м. Дубно відбувся вечір колядок 1-го і 2-го Дубенських благочинь. На торжественну службу прибули священники двох Дубеських благочинь, численна кількість богомольців.Після святкової Вечірні розпочався спів колядок у виконанні хору священників Дубенських благочинь, місцевого хору Свято-Іллінського храму, хору храму Казанської ікони Божої Матері с. Рачин, двох дитячих хорів: Свято-Вознесенського храму м. Дубно і с. Листвин. В кінці священники заколядували  разом зі всіма присутніми. Благочинні 1-го і 2-го Дубенських благочинь прот. Анатолій (Богданов) і прот. Сергій (Новосад) привітали всіх людей зі святами. А дітки отримали чудові подарунки.